Hakkımızda

 

İRİSAN Ticaret olarak 1978 Yılında işletmemiz müşterilerine ekonomik ve kaliteli ürünler sunmak amacıyla faaliyetine başlamıştır. Faaliyetini sürdüren işletmemiz siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli ürünlerimiz ve hizmetlerimize yoğun talep sebebi ile 1978 Yılından 2002 Yılına kadar üretim yaptığımız  3000 m2 alanın yetersiz gelmesinden dolayı 15000 m2 alana müşterilerimize daha hızlı ve iyi kalitede üretim yapmak için taşınmış bulunmaktayız.

İRİSAN Ticaret olarak 1978 Yılından 2002 yılına kadar faaliyet gösterdiğimiz dönemde beton boru, kuyu bileziği, briket yapmaktaydık. 2002 yılından 2008 yılına kadar üretim çeşidimizi geliştirerek İRİSAN Ticaret olarak faaliyetimiz devam etti. 2008 yılından itibaren İRİSAN BETON BORU İNŞ. TİC. LTD.ŞTİ. adı altında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İRİSAN BETON BORU İNŞ. TİC. LTD.ŞTİ. olarak bu alanda kendini ispatlamak amacıyla 15000m2 alanın açık ve 1000m2 alanın kapalı olarak ürünlerimizin çeşitliliğini daha da artırarak (beton boru, prefabrik baca elemanları, menfezler, yağmursuyu menholleri, sulama odaları vb.) faaliyetimizi sürdürmekteyiz.

Faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde; kalitede öncü olmak, müşteri ihtiyaç ve  beklentilerini sağlayacak kaliteli ürünleri zamanında üretmek %100 müşteri memnuniyetini kazanmak, sadece aranan niteliklerle sınırlı kalmayıp kalitenin daha ileri götürülmesini sağlamak, üretim esnasında israfı ortadan kaldırmak, altyapı ve çevre düzenleme elemanları ihtiyacını karşılamaktır.

Şirketimiz, müşterilerimizin yönlendirmesi doğrultusunda her türlü ebatta ve isteğe göre özel üretim yapılmaktadır.

 
6692